Авто

За гібридом Toyota RAV4 і старого Chevrolet вишикувалася черга до 2023 року

Mitsuoka Motor

Позашляховик Mitsuoka Buddy, який являє собою Toyota RAV4 з дизайном в стилі старого Chevrolet Blazer, дебютував всього тиждень тому, а черга за ним вже розтягнулася на кілька років вперед. Автовиробник зазначає, що якщо оформити замовлення на автомобіль зараз, то отримати його можна буде не раніше 2023 року.

На старті продажів повідомлялося, що тираж Buddy складе 50 примірників, які випустять протягом 2021 року. Ще 150 машин планується зібрати і відвантажити клієнтам в 2022 році. Однак всі вони вже заброньовані і зараз компанія приймає замовлення на автомобілі, які будуть доставлені тільки в 2023 році. Ціни на модель варіюються від 4 697 000 до 5 899 300 єн (1,2-1,5 мільйона гривень за нинішнім курсом) в залежності від рівня оснащення і модифікації.

Читайте також:  Конфлікт водія й тракториста на дорозі обернувся передбачуваним фіналом

Mitsuoka Buddy

Фото: Mitsuoka-motor.com

На вибір запропоновані три варіанти: атмосферний двигун об’ємом 2,0 літра потужністю 171 Кінська сила (207 Нм) в парі варіатором Direct Shift-CVT і дві гібридні установки: 218-сильна на базі двигуна 2.5 і 222-сильна з електромотором в приводі задніх коліс.

Buddy відрізняє незвичайний дизайн: за основу був узятий Toyota RAV4, при цьому його оформили таким чином, що спереду він нагадує старий Blazer, а ззаду — Cadillac SRX. Позашляховик доступний в шести варіантах двоколірного забарвлення і в 11 однотонних кольорах, з дисками розміром 17, 18 або 19 дюймів.

Відео: Mitsuoka-motor.com

У салоні змін мінімум в порівнянні з донорським RAV4. Модель можна замовити з 8-або 9-дюймовим екраном мультимедійної системи, панорамним дахом зі зсувною секцією, круїз-контролем, а в числі електронних асистентів заявлені системи автоматичного гальмування і утримання в смузі.

Читайте також:  Audi Q3 відкликають через педаль гальма, яка відвалюється

Джерело: Twitter.com/mitsuokamotorjp