Технології

Новий MacBook Air протестували під управлінням Windows 10

McBook Windows

Apple вже офіційно прокоментувала вихід Windows 10 на власних комп’ютерах з ARM-процесором, зазначивши, що тепер все залежить від Microsoft.

І хоча офіційно запуск операційки для нових гаджетів Apple ще не відбувся, ентузіасти вже знайшли спосіб встановити її на» яблучні ” ноутбуки з чіпом M1, порівнявши їх продуктивність з фірмовим лептопом Microsoft Surface Pro X.

Apple M1

Обидва портативних ПК побудовані на архітектурі ARM. При цьому за результатами тестування Windows 10 працює на дітище Apple значно швидше. Варто враховувати той факт, що на MacBook Air операційка запускалася через середовище віртуалізації, що дещо знижує теоретичну максимальну продуктивність.

Читайте також:  Нейромережу навчили нескінченно покращувати якість зображень з низькою здатністю

Незважаючи на це, в бенчмарке Geekbench MacBook Air набрав 1390 і 4768 балів в одно – і многопоточной дисципліни відповідно. Результат Surface Pro X виявився значно скромнішим: 802 і 3104 бали, хоча система працювала на пристрої Microsoft без додаткових «прокладок» у вигляді емулятора.

Раніше глава відділу розробки програмного забезпечення Apple Крейг Федерігі зазначив, що комп’ютери компанії з процесорами M1 технічно повністю готові для установки Windows 10. Все, що залишається вирішити Microsoft – питання ліцензійних обмежень, до якого Apple відношення не має.

Джерело: phonemantra.com