Авто

Toyota назвала ціну свого нового автомобіля на водневому паливі

Toyota Mirai

У минулому році Toyota анонсувала випуск другої ревізії фірмового автомобіля Mirai на водневих паливних елементах. Нарешті, японська компанія оголосила вартість готується до старту продажів новинки, і нагадала про ключові специфікації “зеленого” транспорту.

Своїм дизайном екологічно чистий седан нагадує серію Lexus LS, при цьому його кузов на 15 сантиметрів довший. Автомобіль також може похвалитися преміальним інтер’єром.

При роботі над новим поколінням гібрида інженери переглянули концепцію балансу ваги, що позитивно вплине на його маневреність.

Читайте також:  MINI обіцяє радикальні зміни в дизайні

114-кіловатний паливний елемент, що займав близько 33 літрів простору в конструкції, був замінений на 24-літровий, але зі збільшеною ємністю — 128 кВт.

Заявлений запас ходу новинки на одній заправці становить до 650 кілометрів.

За запевненням компанії, вартість Mirai складе близько $50 000 в залежності від комплектації. Головне питання, яке належить вирішити майбутньому власнику-доступність водневих заправок. За статистикою, у всьому світі їх не так багато: 45 в США, 87 в Німеччині, 13 у Великобританії, 127 в Японії і лише 4 — у Франції.

Джерело: caranddriver