Технології

Представлено просунутий робот для рятувальних операцій

ReadySight

Компанія Sphero здобула популярність завдяки високотехнологічним роботизованим іграшкам. На початку 2020 року частина інженерів заснувала стартап Company Six, що показав унікальний пристрій, призначений для використання в небезпечних і недоступних для людей місцях.

Першим дітищем інженерів з Company Six став робот ReadySight. Пристрій створено для потреб спеціальних служб швидкого реагування і може застосовуватися там, куди людині навіть в спеціальному спорядженні немає доступу.

Представники компанії заявляють, що подібні пристосування часто використовуються військовими. На відміну від них, ReadySight набагато простіше в управлінні і може застосовуватися в якості витратного матеріалу, оскільки коштує набагато дешевше.

Читайте також:  Skype отримає великий редизайн та кілька нових функцій

Робот важить всього 0,45 кг і “взутий” в дві шини, що нагадують мініатюрні гусениці. Це дозволяє ReadySight отримати доступ у важкопрохідну місцевість, а також забезпечує високу маневреність, оскільки дві частини пристрою можуть рухатися окремо один від одного. Робот оснащений як автономною системою навігації, так і можливістю управління через смартфон. Він здатний вести потокову передачу відео, що дозволяє спостерігати за його пересуванням в режимі реального часу.

Цікаво, що ReadySight можна контролювати через звичайні мобільні мережі. Це значно розширює діапазон його використання. Він оснащений мікрофоном і динаміком для двосторонньої передачі звуку, датчиком для навігації і змінним об’єктивом. Точні технічні характеристики поки не озвучені. Очікувати появи робота варто не раніше третього кварталу 2021 року.

Читайте також:  Hisense показала перший в світі лазерний телевізор з висувним екраном

Джерело: Company Six