Технології

Створена технологія зарядки пристроїв на відстані з ефективністю майже 100%

Бездротова зарядка

Існуючі бездротові зарядні пристрої можуть так називатися лише з великою натяжкою. Раніше дослідники вже робили спроби створити дійсно бездротову зарядку, здатну передавати заряд на відстані, але нова технологія здається найбільш перспективною, оскільки здатна приймати до 99,996% переданої енергії.

В основі нової технології використовується пристрій під назвою антилазер. Воно дозволяє передавати енергію на відстані, завдяки чому можна заряджати ноутбуки, смартфони і будь-які інші пристрої без необхідності підключення до розетки.

Читайте також:  Facebook планує випустити свою заміну смартфонам вже в цьому році

Крім того, розробка може підтримувати постійне харчування цих і будь-яких інших гаджетів.

Принцип роботи пристрою заснований на протилежному тому, який використовують лазери. Частинки світла-фотони-не випромінюються, а всмоктуються.

Вчені запевняють, що змогли домогтися високої ефективності роботи приймача, що становить 99,996% навіть в ситуації, коли сигналу перешкоджає переміщення заряджається пристрою або між передавачем і приймачем є якісь перешкоди.

За їх словами, антилазер дозволяє зарядити будь-який знаходиться в приміщенні гаджет.

Втім, дослідники зіткнулися з істотним обмеженням. Як виявилося, методика працює тільки в системах з мінімальною ентропією. Іншими словами, приймач і передавач повинні знати точне знаходження один одного.