Авто

Volvo показала самий реалістичний симулятор водіння [ВІДЕО]

Volvo simulator

Автовиробник Volvo продемонстрував власний симулятор водіння, створений з використанням всіх доступних сучасних технологій.

Завдяки окулярам віртуальної реальності, чутливим датчикам і продуманим програмним алгоритмам користувач може випробувати повне занурення в процес водіння, не залишаючи квартири.

При розробці Volvo ставила перед собою мету створити ефективний тестовий майданчик для впровадження нових систем безпеки.

В результаті у інженерів вийшов симулятор змішаної реальності, що передбачає регульоване сидіння водія, рульове колесо з тактильним зворотним зв’язком, спеціальний «чутливий» костюм Teslasuit і окуляри віртуальної реальності.

Читайте також:  Купівля яких авто в кредит найчастіше цікавить українців: названо 5 моделей

За запевненням розробників, відчуття від “тренажера” практично не відрізняються від реальних. Для взаємодії електроніки з ПЗ Volvo використовувала платформу обробки 3D в реальному часі на базі Unity, а також софт компанії Varjo, що спеціалізується на віртуальній і змішаній реальності.

Використовуючи нову систему, Volvo отримує можливість моделювати велику кількість різних ситуацій на дорозі без необхідності використання справжніх автомобілів.

Більш того, в ході випробувань ніхто з персоналу не піддається ризикам, але при цьому взаємодія між автомобілем і водієм повністю повторює реальну експлуатацію транспортного засобу.

Джерело: slashgear.com