Авто

Kia перейменує флагманський седан і зробить його дорожчим

Рендер Kia K8

Флагманський седан Кіа К7, відомий на деяких ринках як Cadenza, скоро кардинально зміниться, змінить назву і отримає оновлений логотип марки.

Амбітний план розвитку марки Kia під назвою Plan Shift вступить в силу на початку наступного року і, за словами глави компанії, зробить південнокорейський бренд «більш динамічним, стильним і винахідливим».

Уособленням змін стане новий логотип марки, який вперше з’явиться на моделі К7, відомої на деяких ринках як Cadenza.

Читайте також:  Кільце, що вимірює температуру, зможе передбачати захворювання до появи перших симптомів

Як повідомляє видання The Korean Car Blog, до того ж Kia перейменує флагманський седан і зробить його дорожче: замість К7 він буде називатися К8. Від імені Cadenza марка, швидше за все, відмовиться зовсім.

Тим самим Kia продовжує відмовлятися від практики використання окремих назв для різних ринків: як відомо, Optima перейшла на ім’я K5, під яким седан був відомий в Південній Кореї, а мінівен Sedona відтепер буде на всіх ринках продаватися як Carnival.

Компанія запатентувала назву K8 ще в 2016 році, додавши до нього індекси GT-Line і GT. Флагманський седан третього покоління збільшиться в розмірах, стане більш розкішним і дорогим. Прем’єра К8 запланована на березень, а у продажу він з’явиться через кілька місяців.