Наука

NASA опублікувало відео польоту над Юпітером

NASA

Міжпланетна станція NASA «Юнона» спостерігає за Юпітером з 2016 року. Щоб дістатися до найбільшої планети нашої системи апарату знадобилося п’ять років, але це того варте!

Саме «Юнона» подарувала людству так багато приголомшливих і зачаровують кадрів Юпітера, а тепер NASA поділилося відео, при перегляді якого відчуваєш себе пасажиром міжпланетного рейсу.

У своєму прес-релізі NASA уточнює, що відео створено з 41 окремого зображення, зробленого апаратом. Воно створене спеціально для того, щоб людина могла зрозуміти, як би виглядав політ над Юпітером, якби пасажир знаходився на самій «Юноні», яка підійшла на максимально близьку відстань до планети в 3400 кілометрів.

Читайте також:  Фізики знайшли свідчення існування нової елементарної частинки

На таку близьку відстань апарат підійшов під час свого останнього обльоту планети 2 червня 2020 року. У цей момент потужна гравітація Юпітера розігнала космічний корабель до величезної швидкості -209 000 кілометрів на годину щодо планети.

Метою місії “Юнони” є вивчення гравітаційного і магнітного полів Юпітера і перевірка гіпотези про наявність твердого ядра у планети. Ця міжпланетна станція стала другим космічним апаратом, що вийшов на орбіту Юпітера, після «Галілео», який працював поруч з газовим гігантом з 1995 по 2003 рік.