Технології

Бюджетний Samsung Galaxy A32 5G показали на якісних зображеннях

Samsung 5G

До недавнього часу найбільш доступним 5G-смартфоном Samsung вважався представлений минулого місяця Galaxy A42 5G. Але, за чутками, незабаром він поступиться цим званням більш доступній моделі під назвою Galaxy A32 5G. Перша інформація про пристрій з’явилася на сайті продавця аксесуарів, опублікував добірку зображень ще не анонсованого гаджету.

Samsung Galaxy A32 5G

Індійський Інсайдер, який виявив Чохли для майбутнього Galaxy A32 5g в магазині виробника, опублікував серію рендерів пристрою. За даними джерела, смартфон отримає основну камеру з трьома сенсорами (дозвіл головного імовірно складе 48 Мп), розташованими вертикально, і подвійний світлодіодний спалах, винесену в окремий блок. На нижній грані гаджета розмістяться порт USB Type-C, решітка динаміка і 3,5-мм аудіороз’єм.

Читайте також:  Користувачі iOS поскаржилися на проблеми в роботі iPhone і iPad

Samsung Galaxy A32 5G

Зображення фронтальної частини смартфона демонструють каплевидний виріз в дисплеї під селфі-камеру. За запевненням інсайдера, сканер відбитків пальців буде поєднаний з кнопкою включення смартфона і буде знаходитися на правій грані поруч з клавішами регулювання гучності.

Samsung Galaxy A32 5G

Дата релізу, технічні характеристики і вартість новинки виробником ще не оголошені.

Джерело: gsmarena.com