Технології

Аналітики назвали собівартість нових iPhone. Вона вдвічі нижче за роздрібну ціну

Apple iPhone 12

Незабаром після виходу нових смартфонів Apple Японська технологічна лабораторія Fomalhaut Techno Solutions опублікувала звіт, присвячений собівартості моделей iPhone 12 і 12 Pro. Різниця між витратами на комплектуючі та роздрібною ціною гаджета виявилася значною — втім, за словами експертів, все не так просто.

За оцінкою фахівців, сумарна вартість компонентів iPhone 12 становить $373. Найдорожчим елементом смартфона став OLED-дисплей, який обходиться Apple в $70. На другій сходинці-процесор A14 Bionic із закупівельною ціною $ 40.

Читайте також:  У Windows 11 повернеться класичний "синій екран смерті"

Оперативна пам’ять DRAM від виробника SK Hynix коштує $12,8. Ще $19,2 вендор витрачає на чіп пам’яті Samsung. Датчики камери Sony за ціною варіюються від $7,4 до $7,9. У список також входить ряд інших комплектуючих дешевше $7. При цьому роздрібна вартість iPhone 12 на офіційному сайті Apple становить $799 за версію з 64 ГБ вбудованої пам’яті.

Набір комплектуючих для версії з приставкою Pro, в свою чергу, обходиться виробнику в суму $406 при роздрібній ціні від $999. Проте фахівці відзначили, що зазначені цифри відображають лише вартість зазначеної електроніки без урахування витрат на складання, упаковку і логістику смартфонів.

Читайте також:  Google виправила дратівливий недолік Android Auto

Apple iPhone 12

Відомо також і про географію ключових постачальників комплектуючих для iPhone 12 Pro. За 21,9% припадають на європейські та американські компанії, 26,8% — на елементи, випущені в Південній Кореї, ще 13,6% деталей виготовлені японськими компаніями. Тайвань і материковий Китай займають в ланцюжку поставок всього 11,1% і 4,6% відповідно.

Джерело: news.mydrivers.com