Технології

У Windows 10 з’явиться нативна підтримка Android-додатків

Windows Android

Нещодавно в продаж надійшли нові комп’ютери Apple з ARM-процесором M1, здатні запускати iOS-додатки. Схоже, що Microsoft не має наміру відставати від головного конкурента.

За даними надійного джерела, редмондська компанія також збирається додати в Windows 10 нативну підтримку мобільних додатків.

Як повідомив співробітник видання Windows Central Зак Боуден, Microsoft розглядає можливість запуску Android-додатків на комп’ютерах під управлінням Windows 10 або навіть вже працює над цим.

За його словами, мобільні програми будуть доступні прямо у фірмовому магазині Microsoft Store. З’явитися така функція повинна нібито вже в наступному році.

Варто відзначити, що власники деяких смартфонів Samsung вже можуть запускати Android-додатки на своїх Windows-комп’ютерах. Подібне реалізувала і HUAWEI на своїх пристроях.

Читайте також:  iPhone 12 зазнали зануренням на 20-метрову глибину [ВІДЕО]

Однак там мова йде скоріше про трансляцію з мобільного гаджета. Якщо ж вірити словам Боудена, то Microsoft хоче реалізувати нативну підтримку програм з Android. Правда, неясно, як компанія обійде обмеження, що деякі додатки для роботи вимагають сервіси Google Play.

Незабаром журналіст обіцяє розповісти більше подробиць.

Джерело: androidauthority.com