Авто

Tesla відкликає майже 10 000 електрокарів Model X і Model Y через брак

Tesla

Незважаючи на велику популярність автомобілів Tesla компанії не завжди вдається уникнути проблем при випуску фірмової продукції.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) відзвітувала про несправності, виявлені в деяких електрокарах компанії, через що останній довелося відкликати кілька десятків тисяч примірників у зв’язку з ризиком виникнення аварійних випадків. Найбільш проблемною виявилася Model X зразка 2016 року.

Зокрема, відомство зазначило, що декоративні елементи даху багатьох Model X (2016) були закріплені без попереднього нанесення грунтовки, що може призвести до їх відокремлення від транспортного засобу під час руху. Це не перший подібний випадок: в одному з недавніх інцидентів у Model Y відпала вся дах через погану фіксації.

Читайте також:  Mercedes-AMG анонсував прем'єру першого електрокара

Що стосується Tesla Model Y 2020 року випуску, то в трьох автомобілях цієї марки відвалився передній верхній важіль управління. Це, швидше за все, свідчить про недостатньо добре затягнутих болтах при складанні автомобіля. В результаті автовиробник був змушений відкликати 9136 електрокарів Model X і 401 одиницю Model Y для усунення недоліків.

Представники Tesla заявили, що тестування і ремонт електрокарів з вищевказаними проблемами будуть проведені безкоштовно. При цьому, компанія зазначила що ніяких нещасних випадків, пов’язаних із зазначеними проблемами, досі зафіксовано не було.

Джерело: theverge.com