Технології

Глава Xiaomi розповів історію назви компанії

Xiaomi

Засновник і генеральний директор Xiaomi постійно підтримує зв’язок з користувачами, спілкуючись з ними в соціальних мережах. Нещодавно він розвіяв три головні міфи про компанію, А тепер розповів, як виникла назва Xiaomi і чому вибрали саме її.

За словами глави Xiaomi, на самому початку він і інші засновники обговорювали, як слід назвати майбутню компанію. Серед потенційних кандидатів були Red Star (червона зірка), Red Pepper (червоний перець) і Black Rice (чорний рис). З різних причин жодне з них не влаштовувало всіх.

Читайте також:  Android-версія Google Chrome отримала зручний інструмент для організації вкладок

У якийсь момент Лей Цзюнь згадав фразу “Будда вважає рисове зерно таким же важливим, як і гору Міру”. Тоді хтось запропонував назвати компанію Mi, що з китайської перекладається як «рис». Тут же інвестор Лю Цинь запропонував додати в назву слово “маленький”, що разом звучало як Xiaomi. Цей варіант відразу ж всім сподобався.

Крім того, Лей Цзюнь також висловився про вплив назви на компанію. Він упевнений, що крута назва не здатна забезпечити успіх. Для цього потрібні технології, якісні продукти і увага до думки користувачів.

“Ми просто хочемо зробити прохолодний і проривний продукт, щоб виправдати очікування наших фанатів і зробити власні дослідження в технічній галузі”, – сказав Лей Цзюнь.

Читайте також:  Новий вірус атакував суперкомп'ютери по всьому світу

Джерело: gizchina.com