Авто

Доступний кросовер Hyundai вперше зняли під час тестів

Hyundai Bayon

Південнокорейська компанія Hyundai вивела на дорожні тести нову модель-компактний кросовер B-сегмента Bayon. Шпигунськими знімками новинки, яку планують представити в першій половині наступного року, поділився портал Autoevolution.

Судячи з фотографій прототипу, Bayon, що нагадує швидше п’ятидверний гетчбек, ніж кросовер, запозичить оформлення передка у i30, а стилістику оптики – у «старшої» Kona. Архітектура салону також відсилає до інтер’єру “Кони”. Bayon оснастили цифровою панеллю приладів, великим екраном-планшетом мультимедійної системи з шайбами – “крутилками” і мультифункціональним чотириспицевим кермом.

Читайте також:  Карти Google будуть направляти водіїв на екологічні маршрути

Hyundai Bayon

Прототип на знімках також має обігріваються передні сидіння і традиційний важіль замість електронного стоянкового гальма, а також шестиступінчасту механічну коробку передач, альтернативу якої складе «робот» DCT. Судячи з інформації на екрані «приборки», в оснащення Bayona увійде інтелектуальна система розпізнавання дорожніх знаків – на дисплеї вона попереджає про обмеження швидкості.

Hyundai Bayon

Фото: Autoevolution

Назва новинки Hyundai розкрила напередодні: Bayon, як і ряд інших моделей південнокорейської марки, отримав назву на честь міста. Йдеться про французьке місто Байонн (Bayonne), розташованому між Атлантичним узбережжям і Піренеями і популярному серед любителів активного відпочинку. Крім цього, Hyundai опублікувала перший тизер новинки, на якому видно діодна задня оптика у формі бумеранга.

Читайте також:  В Україні різко зросла кількість вживаних авто

Hyundai Bayon

Прем’єра Hyundai Bayon намічена на першу половину 2021 року. Новинка з’явиться в Європі і, як обіцяють в компанії, стане найдоступнішим кросовером марки на ринку. Інші подробиці про модель Hyundai поки не розкриває.