Технології

Google «найняла» штучний інтелект для допомоги авторам відео на YouTube

YouTube

Кілька місяців тому Google додала в додатку YouTube нову функцію-навігацію по відео за допомогою розділів в нижній частині відеопрогравача.

Але розбивати ролики на глави повинен сам автор, тому можливість відразу перейти до потрібної позначки доступна користувачам далеко не завжди. Щоб підвищити зручність використання сервісу, Google запустила спеціальний інструмент на основі ШІ, який буде виконувати цю роботу автоматично.

YouTube

Новий алгоритм YouTube використовує машинне навчання для аналізу того, що відбувається на екрані, враховуючи не тільки картинку, але і текст в кадрі. На підставі отриманих даних Штучний інтелект автоматично ділить відеоряд на глави і постачає їх найбільш відповідним фрагменту назвою без будь-якої участі автора ролика. При цьому творці контенту можуть відмовитися від допомоги ШІ, якщо вважатимуть Його роботу некоректною або непотрібною.

Читайте також:  У Telegram виявлена небезпечна для користувачів вразливість

“Ми перевіряємо функцію на невеликій групі відео. Якщо ваші відео порушені цими змінами, ви можете відмовитися від участі в експерименті та / або залишити свій відгук”, — йдеться в службі підтримки Google.

За заявою розробників, зараз ефективність нового програмного інструменту становить близько 70%, але в міру навчання ШІ точність «попадання» в контекст буде рости. Крім того, Google почала тестувати простіший спосіб додавання тимчасових міток у відео – тепер досить натиснути на іконку, щоб автоматично додати поточний час, а не вводити його вручну.

Джерело: androidpolice.com