Технології

Новий флагман Motorola отримає «нетрадиційний» дисплей

Motorola Edge

Виробники смартфонів стали все частіше випускати моделі, оснащені дисплеями з підвищеною частотою оновлення. На ринку вже встановилися певні стандарти для екранів мобільних пристроїв: 90, 120 і навіть 144 Гц. Однак, за даними інсайдерів, наступний флагман Motorola отримає відрізняється від звичних рішень екран з більш “екзотичними” характеристиками.

Як правило, вибір на користь певної частоти оновлення невипадковий і має кратність числу 24 або 30 для згладжування контенту з пропорційною кількістю кадрів в секунду.

Читайте також:  Суперкомп'ютер відтворив момент народження Місяця [ВІДЕО]

Проте згідно зі звітом мережевих інформаторів, для своєї майбутньої новинки бренд Motorola вибрав 105-герцевий дисплей.

З чим пов’язане таке рішення, не повідомляється – не виключено, що мова про максимально допустиме значення, при цьому гаджет зможе динамічно змінювати цей показник.

Ще не анонсованої моделі з кодовою назвою Motorola Nio приписують 6,7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2520х1080 пікселів, акумулятор ємністю 5000 мАг і підтримку функції «звукового фокусування», що передбачає калібрування мікрофонів в залежності від джерела звуку при аудіозапису.

Читайте також:  Знайдено спосіб збільшення ємності літій-іонних акумуляторів на 25%

Очікується, що апарат отримає процесор Snapdragon 865, 8/128 ГБ пам’яті і потрійну основну камеру (64 + 16 + 2 Мп), а також подвійний селфі-модуль з датчиками на 16 і 8 мегапікселів. Анонс новинки очікується в першій половині 2021 року.

Джерело: xda-developers.com