Авто

Hyundai розкрила назву нового недорогого кросовера

Hyundai Bayonne

Компанія Hyundai поділилася тизерним зображенням нового компактного кросовера B-класу, який з’явиться в Європі: новинку назвали Bayon. Прем’єра моделі запланована на першу половину 2021 року.

Свою назву Bayon отримав на честь міста Байонн (Bayonne) на південному заході Франції. Він розташований між Атлантичним узбережжям і Піренеями і популярний серед туристів, які люблять активні види відпочинку – вітрильний спорт і хайкінг, що «повністю відповідає характеру нової моделі», пояснили в компанії.

Називати автомобілі на честь цікавих місць вже стало традицією для Hyunda: наприклад, Tucson і Santa Fe отримали імена від американських міст в штатах Арізона і Нью-Мексико, Kona – від району на острові Гаваї, а NEXO – від данського міста Нексе на курортному острові Борнхольм.

Читайте також:  У електрокарах Tesla знайдено небезпечну вразливість

За словами віце-президента з маркетингу і продукту Hyundai Motor Europe Андреаса-Крістофа Хофманна, Bayon стане найдоступнішим кросовером марки на європейському ринку. Але подробиці про машину в компанії розкривати поки не поспішають – вони будуть озвучені ближче до запуску моделі.

У середині листопада в Південній Кореї сфотографували загадкову новинку від Hyundai-кросовер під кодовою назвою AX1. За однією з версій, це аналог Kia Sonet, який буде продаватися в країнах, що розвиваються.

Джерело: прес-служба Hyundai