Авто

Samsung відмовляється від лінійки смартфонів Galaxy Note

samsung galaxy note

Південнокорейська компанія Samsung відмовляється від лінійки смартфонів Samsung Galaxy Note, але продовжить розвивати напрямок складних смартфонів. Про це повідомляє корейське видання Ajunews.

Десятирічна історія лінійки Galaxy Note підійшла до кінця. Samsung почала процес зняття з виробництва смартфонів Galaxy Note20, які були представлені тільки на початку серпня.

Справа в тому, що лінійка Note спочатку позиціонувалася, як девайси зі збільшеними дисплеями, але вже в цьому році Galaxy S20 Ultra наздогнав Galaxy Note20 за розміром екрану.

Читайте також:  BMW M550i став значно швидше з новою заводською прошивкою

Це призвело до того, що пристрої практично ідентичні між собою, а відрізняє їх тільки наявність стилуса S Pen і дизайн. Samsung поки не робила офіційних заяв з приводу Galaxy Note, тому до цієї інформації варто відноситься з часткою скепсису.

Ajunews також заявляє, що на початку червня 2021 року Samsung презентує свій новий складаний смартфон, який може отримати назву Galaxy Z Fold 3.

Особливостями новинки стане наявність стилуса S Pen і нове покоління ультратонкого гнучкого скла UTG, яке забезпечить екрану смартфона більш високий ступінь захисту, ніж у актуального покоління.

Також, за чутками, стилус S Pen може отримати флагман Samsung Galaxy S21, який буде представлений вже на початку наступного року.

Читайте також:  Електрокар Apple показали на реалістичних рендерах

Крім того, Samsung Galaxy Z Fold 3 може стати першим смартфоном компанії з підекранною фронтальною камерою. Однак це трапиться тільки в тому випадку, якщо Samsung вийде досягти високої якості знімків, зроблених на подібну камеру.