Технології

Panasonic випустила свій перший прозорий OLED-дисплей

Panasonic

Японська компанія Panasonic оголосила про випуск свого першого комерційного прозорого OLED-дисплея. Панель діагоналлю 55 дюймів здатна змінювати ступінь прозорості і потенційно може використовуватися в самих різних сферах.

Дисплей випускається в двох версіях однакового розміру з діагоналлю 55 дюймів і роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Одна модель (TP-55ZT110) оснащена блоком затемнення фону і має розміри 1235 х 748,9 х 7,6 мм при вазі близько 14 кг. у другій модифікації (TP-55ZT100) без цього блоку більш скромні габарити — 1225 х 744,4 х 3,8 мм і вага 8 кг.

Читайте також:  Розроблено нейромережу для визначення калорійності страви по фото

Модуль затемнення знижує прозорість панелі, дозволяючи домогтися чорного фону, а також підвищуючи якість зображення за рахунок збільшення контрастності. В результаті модель з цим блоком може використовуватися як звичайний телевізор, демонструючи яскраву картинку навіть при хорошому освітленні навколо.

Panasonic сподівається, що новий дисплей дозволить перетворити громадські місця і забезпечить новий користувальницький досвід. Як приклади показали, що таку панель вийде використовувати в музеях для відображення інформації про експонати, розташованих за нею.

Крім того, на ній може відображатися карта маршруту громадського транспорту на зупинках або безпосередньо в транспорті або всілякі пропозиції в магазинах. Втім, ніхто не забороняє використовувати її вдома в якості звичайного телевізора.

Читайте також:  Аналітики підрахували, скільки Apple заощадить, відмовившись від процесорів Intel

Джерело: news.panasonic.com