Авто

Porsche Taycan потрапив в Книгу рекордів Гіннесса, проїхавши в безперервному дрифті 42 кілометри

Porsche дрифт

Компанія Porsche встановила світовий рекорд найдовшого керованого занесення на електромобілі. У навчально-тренувальному центрі Porsche Experience на Хоккенхаймрингу інструктор марки Денніс Ретера за кермом задньопривідного електрокара Taycan проїхав 210 кіл у безперервному дріфті.

Заїзд проходив на спеціально підготовленій гоночній трасі. 80-метровий динамометричний майданчик залили водою, встановили вздовж маршруту датчики GPS і повороту, а також розмістили на даху центру камеру, що знімала весь заїзд. Для підтвердження результату в німецькому навчально-тренувальному центрі були присутні офіційні представники Книги рекордів Гіннесса, а також дворазова чемпіонка Європи з дріфту Деніз Ріцманн.

Читайте також:  Cadillac різко скоротить дилерську мережу протягом року

Porsche дрифт

Фото: Porsche

Для заїзду німецькі фахівці використовували передсерійний Porsche Taycan з одним електромотором на задній осі. Технічні характеристики електрокара компанія не наводить, проте ця модель в базовій комплектації обладнується 408-сильним електромотором і акумуляторною батареєю ємністю 79,2 кіловат-години, а в якості опції для неї доступний електродвигун потужністю 476 кінських сил, який працює разом з акумулятором на 93,4 кіловат-години.

Porsche дрифт

Фото: Porsche

Пілотом електрокара став досвідчений дрифтер Денніс Ретер. Гонщик зумів проїхати 210 кіл в безперервному керованому заметі. Загалом складності за 55 хвилин руху спортсмен подолав 42 171 метр. Середня швидкість Porsche taycan склала 46 кілометрів на годину. За словами пілота, перед початком заїзду він навмисно відключив всі системи стабілізації і налаштував під себе підвіску і рульове управління. В результаті спортсмен зміг протягом всієї поїздки повністю контролювати електромобіль.

Читайте також:  General Motors змінив свій логотип та анонсував стратегію розвитку

Джерело: Porsche