Авто

Tesla Model S обійшла конкурента по одній з головних характеристик

Tesla Model S Performance

З виходом на ринок електрокарів Lucid Motors компанія Tesla стала частіше випускати оновлення для власної лінійки автомобілів, покращуючи їх ключові характеристики.

Черговий апдейт серії Model S збільшив її автономність – тепер вона здатна проїхати на одній зарядці більше, ніж модель конкурента.

Model S

В ході анонсу Lucid Motors заявила, що дальність автономного пробігу її новинки під назвою Lucid Air становить до 653 кілометрів проти 647 кілометрів у Tesla Model S на той момент. Незабаром компанія Ілона Маска внесла зміни в прошивку і оптимізувала роботу ключових систем моделі, домігшись показника в 658 км поїздки без внесення апаратних змін в конструкцію електрокара.

Читайте також:  У Китаї відкрилася найбільша зарядна станція Tesla

У мережі вже з’явився знімок рекламного буклету з характеристиками Model S Long Range Plus, зібраної в листопаді 2020 року. За даними аналітиків, ще одним козирем Tesla стануть нові акумулятори, побудовані на осередках типорозміру 4680. Їх використання теоретично дозволить американському виробнику підвищити автономність своїх електрокарів на 16% виключно програмними методами.

За попередньою інформацією, сама “прокачана” комплектація Model S зможе проїжджати аж до 837 кілометрів. Найкращий показник флагмана Lucid Air, в свою чергу, становить 832 кілометри.

Джерело: autoevolution.com