Суспільство

Найуспішніша дівчина-стример заробила $ 550 тисяч за 2020 рік

Pokimane

Вважати чужі гроші непристойно – але до остраху цікаво. Ось і журналісти не упустили можливості з’ясувати, скільки за 2020 рік заробили стримери. Точніше – стримерші, адже увагу преси привернули доходи саме жіночої частини Twitch.

Ще на початку року стало очевидно, що 2020-й стане справжнім раєм для стримерів. Всі сидять вдома, дивляться в екрани і божеволіють від неробства — той, хто зможе розважити нудьгуючий натовп, напевно буде на вершині успіху. Судячи з опублікованих днями даними, Twitch в році, що минає і правда був справжньою золотою жилою.

Читайте також:  Карпатський регіон у небезпеці - ООН

стримери

Журналісти склали список з 10 дівчат, які в цьому році заробили на Twitch більше за інших — і навіть доходи геймерши під ніком Becca, що замикає топ-10, вражають: вона отримала $43 985. Доходи ж її більш успішних колег і зовсім здаються чимось фантастичним: Так, лідерка десятки, Pokimane, стала в 2020-му багатшою на $550 060.

За даними журналістів, 70% доходу дівчат припадає на підписки, 23% — на рекламу і лише 8% — на донати. При цьому до заробітків чоловіків-стримерів прекрасній статі ще дуже далеко: xQc, який зайняв перше місце в аналогічному списку для хлопців, заробив за 2020 рік $1 984 000.

Читайте також:  Ще три українські продукти отримали захищені географічні зазначення

Джерело: dexerto.com