Суспільство

Метеорит зробив жителя Індонезії мільйонером

Метеорит

Метеорит, який впав на дах будинку – це малоймовірна і в той же час малоприємна перспектива для будь-якої людини. Тільки не для Джошуа Хутагалунга з Індонезії, який став володарем унікального каменю вартістю майже два мільйони доларів.

Землю постійно бомбардують метеорити. Більшість з них згорає в атмосфері, але іноді великі осколки все ж долітають до людей. Джошуа Хутагалунг з Індонезії працює трунарем. Він якраз працював над новою труною у себе у дворі в момент, коли дах його будинку пробив метеорит вагою більше двох кілограмів. Це дуже засмутило Джошуа, принаймні спочатку.

Читайте також:  США скинули з борту F-35A нову ядерну бомбу, яка здатна дістати до Москви

Метеорит

Яке ж було здивування потерпілого, коли йому повідомили, що метеорит відноситься до вуглецевої різновиду хондриту, надзвичайно рідкісного мінералу, а вік каменю становить близько 4,5 мільярда років. Але найважливіше, що 1 грам такого метеорита коштує $856, а значить, буквально на голову Джошуа впав скарб вартістю $1,85 мільйона.

Через якийсь час Джошуа продав метеорит американському колекціонеру, а той пізніше перепродав його далі. В результаті камінь зберігається в Центрі вивчення метеоритів в Університеті штату Арізона.

Джошуа не став уточнювати, скільки йому вдалося виручити за свій камінчик. Передбачається, що сума перевищує мільйон доларів. Щасливчик заявив, що планує піти на пенсію і побудувати церкву. Він упевнений, що в майбутньому удача не покине його.

Читайте також:  Названі найвпливовіші жінки року за версією Financial Times

Джерело: ubergizmo.com