Авто

VW припинить виробництво і продаж культового Passat

Volkswagen Passat

Представники німецького концерну Volkswagen оголосили, що виготовлення автомобіля Passat на своєму виробництві в Чаттанузі, Теннессі, наближається до кінця, передає Wards Auto.

Німецький автомобільний виробник на даний момент активно просувається на автомобільному ринку електрокарів, деякий час тому випустивши свій новий автомобіль з ID.4, які при продажу в Сполучених Штатах Америки будуть виготовлятися на фабриці в Чаттанузі з 2022 року. Масова збірка почнеться на повну потужність в 2023 році. Саме тоді і припиниться випуску автомобіля Passat.

Читайте також:  7 надійних вживаних авто, які проїдуть дуже багато

Концерн інвестує приблизно 800 мільйонів доларів спеціально для розширення заводу в Чаттанузі для підготовки до ID.4. Volkswagen не тільки завершить виробництво електрокара, але і його продажу на території країни.

Ральф Брандштеттер, діючий виконавчий директор Volkswagen говорить про те, що Рада директорів прийняла рішення про повне припинення діяльності Passat на території США. Продажна тенденція спрямована в бік позашляховиків. Про це говорить успіх Atlas виробництва Чаттануги.

Поки Passat йде по шляху дронта в США, він буде жити і на інших світових автомобільних ринках. Якщо вірити звіту про кінець літа, то Passat наступного покоління матиме в собі оновлену варіацію платформи MQB, яка поки що використовується моделлю Euro-spec.

Читайте також:  В Україні вперше з’явився лімітований Bugatti Veyron за $2,5 млн

Ймовірно, Passat буде продаватися в кузовах Універсал і седан, як потенційна версія Alltrack і конфігурація з повнопривідною і передньопривідною системами.