Технології

NASA збирається відправити на Місяць чотири атомні станції

Місяць

NASA виношує плани з висадки людини на місяць і будівництва першої колонії. Щоб забезпечити космонавтів електроенергією, було вирішено підписати довгостроковий контракт з компанією, яка здатна побудувати атомну електростанцію для її відправки на Місяць і Марс.

Після того як астронавти побудують першу місячну базу, їм потрібно буде якимось чином отримувати енергію. Здавалося б, найпростіше використовувати сонячні панелі.

Читайте також:  Професійний фотограф порівняв камери iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max

Але, як повідомляють вчені, на супутнику занадто довгі ночі, а світла недостатньо для постачання енергією цілої колонії.

Нова ініціатива NASA і Міністерства енергетики США передбачає угоду з підрядником для будівництва атомних енергоблоків і їх доставки на місяць. Представники космічного агентства вважають, що зможуть приступити до реалізації плану вже в 2026 році.

Повідомляється, що на Землі будуть зібрані чотири атомні станції потужністю 10 кВт кожна. Цього буде достатньо для підтримки роботи наукового обладнання та життєзабезпечення колоністів.

“Щоб забезпечити енергією широкий спектр робіт на Місяці і Марсі, може знадобитися відразу кілька систем: сонячних, акумуляторних, радіоізотопних і ядерних”, — вважають представники NASA.

Читайте також:  Створена роботизована тканина, яка здатна змінювати форму і щільність

Джерело: cnbc.com

Залишити коментар