Технології

Оголошена дата припинення підтримки Chrome для Windows 7

Windows 7

Незважаючи на те що з моменту релізу Windows 10 пройшло вже більше п’яти років, багато хто до цих пір продовжують користуватися більш старими версіями операційної системи Microsoft.

Особливою популярністю як і раніше користується «сімка», офіційна підтримка якої була завершена на початку цього року. Тепер Google оголосила, коли припинить підтримку Chrome на Windows 7.

Спочатку Google планувала припинити підтримувати Chrome на Windows 7 після 15 липня 2021 року, але в світлі останніх подій компанія вирішила продовжити підтримку ще на півроку — як мінімум до 15 січня 2022 року.

Читайте також:  Експерти DxOMark склали рейтинг автономності смартфонів

Причиною стала пандемія коронавірусу, яка вплинула на плани компаній по переходу з Windows 7 на актуальну Windows 10.

“Перехід на Windows 10 був частиною планів багатьох організацій на цей рік. Але, коли з’являються нові пріоритети для ІТ-команд, ми чули, що 21% Організацій все ще перебувають у процесі переходу на Windows 10. Завдяки цьому підприємства можуть бути впевнені, що їх користувачі Windows 7 як і раніше будуть отримувати переваги безпеки і продуктивності Chrome», — йдеться в блозі Google.

Якщо плани знову не зміняться, то після зазначеної дати Chrome більше не буде отримувати оновлення і нові функції на Windows 7. Крім того, інші браузери на Chromium можуть припинити підтримку ще раніше. Наприклад, навіть сама Microsoft оголосила, що оновлений Edge буде підтримуватися на Windows 7 до 15 Липня 2021 року.

Читайте також:  Microsoft додала в Windows 10 нову функцію і виправила ряд помилок

Джерело: cloud.google.com