Технології

Дослідники назвали покоління, яке найбільш активно використовує смартфони

Статистика

Представники аналітичного агентства WhistleOut провели дослідження того, скільки користувачі різних вікових категорій проводять часу зі своїми смартфонами. Виявилося, що найбільш активна частина-56 днів на рік.

Останні роки психологи все частіше стали говорити про проблему залежності від смартфонів — однієї з різновидів комп’ютерної залежності. Однак з початком епідемії коронавірусу залежність відійшла на другий план, оскільки навіть ВООЗ рекомендує людям проводити час за іграми, щоб менше контактувати з оточуючими. Дослідники з компанії WhistleOut вирішили визначити, скільки точно часу люди різного віку проводять зі смартфонами.

Читайте також:  Microsoft натякнула на випуск Windows 11 в незвичайній рекламі [ВІДЕО]

Аналіз проводився за такими віковими групами: міленіали (1982-2004 роки народження), покоління X (1961-1981 роки народження) і покоління бебі-бумерів (1943-1960 роки народження). Як виявилося, час, який витрачають на смартфон представники кожної з цих груп, помітно різниться:

  • Міленіали – 3,7 години на день
  • Покоління X – 3 години на день
  • Бебі-бумери – 2,5 години на день

Якщо відняти час сну, то виходить, що перші витрачають 23,1% свого часу на смартфон. Другі — 16,5% дня, а треті-9,9%. Якщо перевести все це в дні, тижні і місяці, виходить, що міленіали проводять близько 56 днів на рік зі своїми телефонами. При цьому середньостатистична людина проводить зі смартфоном 8,74 року життя.

Читайте також:  Ілон Маск відповів мемом на загрози хакерів з Anonymous

Правда, неясно, чому в дослідженні не враховувалися так звані зумери-наймолодше покоління, що народилося після 2000-го.

Джерело: pcmag.com