Технології

Глава Xiaomi розвіяв три головні міфи про компанію

Лей Цзюнь

Засновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь в рамках конференції Yabuli Forum 2020 розповів про три ключові помилки, які пов’язані з китайським виробником електроніки. Топ-менеджер торкнувся питання якості, оригінальності і технологій продукції, яку випускає компанія.

Лей Цзюнь підкреслив, що пов’язаних з Xiaomi невірних стереотипів значно більше, але він хотів би виділити три ключових. По-перше, поширена думка, що компанія випускає низькоякісну продукцію — помилково.

Читайте також:  Представлена 3D-камера зі швидкістю зйомки 100 мільярдів кадрів в секунду

Топ-менеджер пов’язує це з тим, що компанія прагне максимально утримувати роздрібну ціну. Тому користувачі, стикаючись з тим, що пристрої конкурентів коштує значно дорожче, підсвідомо відносять гаджети Xiaomi до продукції невисокої якості.

Xiaomi

На цей рахунок засновник компанії зазначив, що в її асортименті є першокласні пристрої на зразок флагманського смартфона Mi10 Ultra і преміальна модель 98-дюймового телевізора вартістю $3000, який користується великою популярністю.

По-друге, Xiaomi зовсім не виробляє всю свою продукцію на стороні. Виробничі потужності бренду включають власне висококласне обладнання та інтелектуальні лінії з високим відсотком автоматизації. Так, на території Ічжуана (Пекін) одна з таких фабрик випускає близько 10 мільйонів смартфонів на рік. І це при тому, що там працює лише сто співробітників.

Читайте також:  Вчені створили і запустили термоядерний реактор у вигляді яблука

Нарешті, третя помилка про Xiaomi – це думка, що компанія не приділяє належної уваги технологіям та інноваціям. Лей Цзюнь заявив, що якщо в 2011 році виручка компанії становила лише $75 мільйонів, то вже до 2019 року вона збільшилася до $30 мільярдів.

При цьому прямими конкурентами Xiaomi вважаються Apple, Samsung і HUAWEI, а досягти такого рівня без застосування сучасних технологій було б неможливо. В якості підтвердження своїх слів генеральний директор Xiaomi нагадав про просунуті камери, встановлені у флагманських смартфонах компанії, і технології ультрашвидкої зарядки.

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар