Авто

Британці скоротили життя автомобілям на 10 років

Jaguar

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив про заборону продажів нових автомобілів з бензиновими або дизельними моторами з 2030 року — на 10 років раніше, ніж планували.

Влада Сполученого Королівства раніше оголошувала про плани заборонити продажі будь-яких нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння з 2040 року.

Тепер, як повідомляє агентство Reuters, британці скоротили життя автомобілям на 10 років: пересадити всіх на електричний транспорт вирішено вже з 2030 року.

Читайте також:  Cadillac може випустити «заряджений» Escalade

Відповідне рішення прийняв прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, незважаючи на масову критику. Виняток буде зроблено лише для автомобілів з гібридними силовими установками – їх буде дозволено продавати до 2035 року. При цьому забороняти експлуатацію автомобілів з бензиновими і дизельними моторами поки не планується.

Тотальна заборона на транспорт з двигунами внутрішнього згоряння у Великобританії повинна вступити в силу в 2050 році: в Королівстві заборонять виробництво і продаж будь-якого викопного палива.

Для реалізації цих планів влада виділить 12 мільярдів фунтів стерлінгів на розвиток зарядної інфраструктури і модернізацію всієї енергосистеми. Близько півмільярда фунтів буде виписано у вигляді грантів на розробку і виробництво електромобілів.

Читайте також:  Кращі автомобілі для риболовлі в Україні: скільки коштують і чим хороші

Експерти критикують ці плани за те, що влада позбавляє людей вибору і змушує пересідати на значно дорожчі електрокари.

Залишити коментар