Авто

Kia представила два позашляхові варіанти нового Sorento

Kia Sorento Yosemite Edition

На дилерській конференції Kia Motors America представлені два шоу-кара на базі нового Sorento. Обидва кросовери побудовані на основі серійного виконання Sorento X-Line і обігрують тему подорожей: один по пустелях, інший — по горах.

“Позашляхові” концепти Sorento Yosemite Edition і Sorento Zion Edition побудовані майстерні LGE-CTE Motorsports з містечка Сан Діма в Каліфорнії. В їх основі лежить версія Sorento X-Line, що відрізняється збільшеним до 211 міліметрів дорожнім просвітом (+25 мм), рейлінгами, декором і наявністю профілю «Сніг» на селекторі режимів руху Terrain Mode.

Читайте також:  Ford прикрасив Mustang Shelby GT500 деталями з вуглеволокна

Двигун-бензинова 285-сильна (421 Нм) “турбочетвірка” 2.5, Що працює в парі з восьмиступінчастим “роботом” з двома зчепленнями.

Kia Sorento Yosemite Edition

Імена для шоу-карів обрані невипадково. Вони говорять не тільки про передбачуваний ареалі машин, але і символізують знамениті національні парки Америки: Зайон і Йосеміті. Sorento Yosemite Edition пофарбований в матовий зелений Pine Green з глянцевими і матовими деталями екстер’єру, Sorento Zion Edition – в піщаний Desert Sand. Обидва отримали кастомні накладки на колісні арки, 20-дюймові колеса, шини із зовнішнім діаметром 32 дюйма, захисні пластини на бамперах і порогах, а також багажники на даху з додатковим світлом.

Читайте також:  Відео: ведучий «Руйнівників легенд» влаштував автомобільну битву в стилі «Божевільного Макса»

Kia Sorento Zion Edition

Мета побудови машин-представити нову продуктову стратегію марки, фокус якої зміститься в бік позашляхових можливостей. Тепер кросовери, принаймні, Sorento, KIA буде позиціонувати як trail-ready, тобто вже з заводу підготовлені до з’їзду з асфальтованих покриттів і орієнтованих на легке бездоріжжя.

Kia Sorento Zion Edition