Суспільство

У МОЗ розповіли, коли чекати спаду захворюваності

МОЗ

Зараз коронавірус поширюється “скаженими темпами”, однак при умові дотримання карантину вихідного дня, вже через пару тижнів ситуація покращиться.

Результат від карантину вихідного дня очікується мінімум через два тижні. Про це в суботу, 21 листопада, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в своєму відеозверненні в Facebook.

Він зазначив, що неможливо на наступний день після карантину вихідного дня побачити зменшення кількості інфікованих коронавірусом. Для цього необхідно мінімум два тижні за умови повного його дотримання.

Читайте також:  МОЗ назвало терміни масової вакцинації другою дозою

“Сьогодні у нас з 00:00 набув чинності карантин вихідного дня – це вже другий вихідний, який він буде діяти. Минулими вихідними дотримання карантину вихідного дня було так собі… Для нас важливо виконати всі правила і дотриматися всіх правил, саме карантину вихідного дня”, – зазначив міністр.

За його словами, всі обмеження – це життєва необхідність і єдиний шлях зупинити поширення коронавірусу.

“У нас COVID-19 розвивається шаленими темпами. Сьогодні черговий антирекорд за кількістю хворих – ми вже наближаємося до 15 тис. хворих на добу. COVID -скептіків стає все менше. COVID вже підібрався до їхніх сімей, до їх друзів. І це вже всі відчувають”, – сказав Степанов.

Читайте також:  В Україні подешевшають ліки - Ляшко

Він наголосив, що під час вихідних українці повинні проводити з сім’єю не виходячи з дому. Працюють в ці дні виключно продуктові магазини і аптеки.

Також Степанов нагадав, що “COVID-19 розвивається шаленими темпами”. Сьогодні був зафіксований черговий антирекорд за кількістю хворих і COVID-скептиків стає все менше.