Авто

Представлений найдорожчий і розкішний Mercedes-Benz

Mercedes-Maybach S-Class

Через два місяці після прем’єри базового Mercedes-Benz S-Class відбувся дебют флагманської версії Maybach.

Як і попередній Mercedes-Maybach S-Class, новинка відрізняється від “простого” S-Class подовженим кузовом (надбавка колісної бази склала 18 см) і особливим його оформленням — унікальна решітка радіатора, велика кількість хрому, численні шильдики Maybach, ексклюзивні колісні диски (від 19 до 21 дюйма) і опціональна двоколірна забарвлення кузова, яка не покладається Mercedes-Benz S-Class.

Mercedes-Maybach S-Class

У салоні, якщо говорити про перший ряд сидінь, Maybach і S-Class рівноправні за винятком нових матеріалів обробки, які є тільки у флагманської версії моделі. Ззаду ж-ніякого цілісного дивана і тільки два роздільних крісла з багатофункціональною центральною консоллю між ними. В консолі розмістять холодильник, підстаканники з підігрівом і охолодженням, Тримачі для фірмових келихів, складні столики і кріплення для планшета, керуючого кліматичною системою.

Читайте також:  В Ізраїлі придумали, як зробити автопілот дешевшим

Mercedes-Maybach S-Class

Кут нахилу кожного з крісел Executive може змінюватися в діапазоні від 19 до 43,5 градусів, в спинки і підставки для ніг вбудований масажер, а крім того вперше з’явився обігрів сидінь в зоні плечей і шиї пасажирів. Для сидячого ззаду справа передбачена можливість поставити спинку переднього крісла більш вертикально, щоб звільнити більше місця для ніг, а зі спинки переднього сидіння можна розкласти додаткову підставку під ноги. Для задніх пасажирів також передбачені автоматична подача ременів безпеки і електропривод дверей.

Mercedes-Maybach S-Class

В оснащення Mercedes-Maybach S-Class входять акустична система Burmester з активним шумозаглушенням, адаптивне світлодіодне освітлення салону, фронтальні подушки безпеки для задніх пасажирів та інше обладнання. По частині технічного оснащення новинка аналогічна базовому Mercedes-Benz S-Class.

Читайте також:  Французькому бренду Alpine придумали нове застосування

Технічні характеристики нового Maybach поки не розкриті. Відомо лише, що всі версії отримають повний привід і 9-ступінчасту автоматичну коробку передач з інтегрованим стартер-генератором. В якості опції запропонують повнокероване шасі, активну підвіску, фірмовий напівавтопілот Drive Pilot і інші технології.

Продажі нового Mercedes-Maybach S-Class на ключових для моделі ринках, які не озвучені, почнуться вже до кінця 2020 року.

Залишити коментар