Технології

PlayStation 5 стартувала в Японії помітно гірше за PlayStation 4

Sony PlayStation 4

Старт нового покоління консолей проходить не дуже гладко в першу чергу через складнощі з поставками пристроїв в магазини. За даними порталу Famitsu, в Японії за перші чотири дні після релізу PlayStation 5 розійшлася тиражем в 118 тисяч примірників.

Для порівняння, на запуску PS4 користувачі цієї країни придбали 322 тисячі ігрових систем.

Передбачається, що велика частина продажів припала на базову PlayStation 5 — 103 тисячі проти 14 тисяч у моделі без дисковода. При цьому консолі Sony значно обійшли Xbox Series X / S, яка стартувала на ринку країни висхідного сонця на два дні раніше.

Читайте також:  Firefox збирає багато персональних даних і показує рекламу в адресному рядку

Як виявилося, геймери придбали всього близько 20 тисяч пристроїв Microsoft. Однак зараз ці ігрові системи у великому дефіциті – в Японії їх можна придбати тільки за додатковими передзамовленнями.

Видання Famitsu також надало дані по найпопулярніших тайтлам для PS5. У роздробі ними стали Marvel’s Spider-Man: Miles Morales і Demon’s Souls — обидві гри розійшлися тиражем в 18,6 тисячі копій.

Запуск Xbox Series X / S відбувся 10 листопада у всіх країнах. Через два дні в ряді країн почалися продажі PlayStation 5, а в усьому світі вони стали доступні сьогодні, 19 листопада. При цьому всі нові консолі майже моментально розкуповуються.

Читайте також:  Люди з обмеженими можливостями зможуть керувати телефонами на Android за допомогою міміки

Джерело: wccftech.com