Авто

Розкрито дизайн електричного позашляховика GMC Hummer

Hummer

В ході онлайн-конференції General Motors був продемонстрований макет електричного позашляховика GMC Hummer – це перша поява новинки живцем. Дизайн позашляховика практично в точності копіює вигляд пікапа, представленого у вересні цього року, різниця лише у формі задньої частини кузова.

Очікується, що пікап і позашляховик будуть ідентичні і в технічному плані. В основі обох електромобілів лежить модульна архітектура з незалежною підвіскою всіх коліс і батарей Ultium, яка живить тримоторну установку e4WD з приводами Ultium Drive. Найпотужніша її версія видає 1014 кінських сил із заявленим крутним моментом на колесах 15 590 Нм.

Читайте також:  Оголошено терміни появи «зарядженого» і гібридного Honda Civic

Відомо, що топовий пікап може розганятися з 0 до 60 миль на годину (97 кілометрів на годину) приблизно за три секунди і проїжджати на одній зарядці більше 560 кілометрів. Швидше за все, динамічні характеристики і запас ходу позашляховика будуть схожими.

Відео: General Motors

Пікап Hummer EV Edition 1 встане на конвеєр заводу в Детройті Factory восени 2021 року і буде коштувати 112 595 доларів (3,2 мільйона гривень) – перша партія вже заброньована на рік вперед. Протягом наступних кількох років на ринку з’являться і більш доступні варіанти.

Стратегія General Motors передбачає випуск 30 електромобілів до 2025 року. Такі моделі з’являться у Cadillac (вже підтверджені позашляховик і кілька кросоверів), Buick і Chevrolet, який розширить сімейство Bolt і випустить власний електропікап.