Авто

Відео: Porsche Taycan не впорався з паркуванням і впав з висоти кількох метрів

Porsche Taycan Cross Tourismo

Камери відеоспостереження зафіксували невдалу спробу Porsche Taycan припаркуватися на під’їзній доріжці біля будинку. Електрокар деякий час стоїть без руху, після чого різко прискорюється, врізається в чорний позашляховик і падає з висоти декількох метрів на іншу машину.

Можна припустити, що водій переплутав педалі.

Судячи з опублікованих кадрів, всі три автомобілі отримали пошкодження: першу машину, припарковану біля будинку, Taycan протаранив з лівого боку. Удар був такої сили, що чорний позашляховик вагою кілька тонн розвернувся майже на 90 градусів.

Читайте також:  Знаменитий англійський бренд повністю переведе автомобілі на електродвигуни

А електрокар, не зменшуючи швидкості, проїхав вниз по схилу і впав з бетонної огорожі: по нещасливій випадковості, він приземлився точно на дах синьої малолітражки, яка відлетіла на кілька метрів і опинилася на проїжджій частині.

Відео: Porsche Sauce / Twitter

Porsche Taycan продається в декількох версіях: 4S з 530-сильною установкою, Turbo (680 сил) і Turbo S (761 сила). Крім того, в Китаї представлена початкова версія електрокара, яка оснащується одним електромотором (408 сил) і заднім приводом. На інших ринках такий “Тайкан” поки не продається.