Суспільство

У МВС пропонують ввести повний локдаун

Антон Геращенко

Введені в Україні карантинні заходи – це напівзахід, який може закінчитися тим, що в Україні буде фіксуватися 25-30 тисяч хворих на день, вважає заступник міністра МВС.

Кількість інфікованих коронавірусом українців буде зростати, тому правильне рішення – напрацювати пакет підтримки бізнесу і піти на тритижневий локдаун. Про це в четвер, 19 листопада, в ефірі ток-шоу Ми всі – українці на телеканалі ZIK заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

“Особисто моя думка, що “карантин вихідного дня” – ценесерйозно. Вчора відбулася зустріч міністра внутрішніх справ з відомим інфекціоністом пані Голубовською, яка чітко і ясно сказала, що карантин, який триватиме майже три тижні, не матиме жодного впливу на поширення коронавірусу. Необхідно, щоб було розірвано ланцюг розвитку захворюваності. Фактично вірус передається через контакт людини з людиною. І якщо продовжує працювати громадський транспорт, якщо ми закриваємо місця з підвищеним скупченням людей тільки на вихідні, а в інші дні вони працюють, то ланцюг вірусу зупиняється”, – сказав заступник міністра.

Читайте також:  МОЗ: COVID поширюється "в ураганному режимі"

Геращенко нагадав, що вже сьогодні кількість хворих на коронавірус перетнула позначку в 13 тисяч. На його думку, ця цифра буде збільшуватися.

“Правильне рішення – напрацювати пакет підтримки бізнесу, щоб підприємці змогли отримати втрачені доходи від закриття бізнесу, щоб були виплачені зарплати, і треба йти на тритижневий карантин. Все інше – це напівзахід, який може закінчитися тим, що у нас може бути зростання кількості хворих до 25-30 тисяч осіб на день”, – заявив Антон Геращенко.