Технології

Apple дозволить розробникам заробляти більше грошей

App Store

Раніше цього року Павло Дуров розгорнув справжню антикампанію проти Apple, вимагаючи знизити занадто високу, на його думку, 30-відсоткову комісію в App Store, яку змушені платити розробники додатків. Дійшло навіть до офіційної скарги в Єврокомісію. Неясно, чи стало це причиною, але американська компанія все ж пішла назустріч малому бізнесу.

Apple раптово оголосила про зміну в політиці App Store, запустивши нову програму App Store Small Business Program, націлену на допомогу невеликим розробникам. Згідно з її умовами, розробники, виручка яких за попередній календарний рік склала менше одного мільйона доларів, будуть платити комісію 15% замість стандартних 30%. Важливо відзначити, що мова йде про виручку, яку розробник отримує вже після виплати Apple комісії. Брати участь у програмі можуть як нові, так і вже зареєстровані в App Store розробники.

Читайте також:  Microsoft припинила поновлення Windows 10. Гряде Windows 11?

Зміни поширюються і на систему підписок. В даний час Apple стягує комісію в розмірі 30% за перший рік підписки всередині програми, але в разі, якщо користувач продовжує підписку після закінчення року, комісія знижується до 15%. В рамках програми App Store Small Business Program на перший рік також діє 15-відсоткова комісія.

“Малий бізнес – це основа нашої глобальної економіки і б’ється серце інновацій і можливостей в спільнотах по всьому світу. Ми запускаємо цю програму, щоб допомогти власникам малого бізнесу написати наступну главу про творчість і процвітання в App Store і створити якісні додатки, які сподобаються нашим клієнтам», — заявив Тім Кук, глава Apple.

Читайте також:  Роботизований протез навчили відчувати дотики

Іншими словами, деякі розробники тепер зароблятимуть більше.

Джерело: 9to5mac.com