Технології

Платіжний сервіс Google Pay отримав нові функції

Google Pay

Компанія Google представила повністю оновлений мобільний клієнт фірмового сервісу електронних платежів. Зміни торкнулися не тільки інтерфейсу: додаток зразка 2020-го, за словами розробників, покликане допомогти користувачеві «поліпшити відносини з грошима». Апдейт значно розширив можливості сервісу, в тому числі наділивши його функціями грошових переказів і аналітики витрат.

Дизайн нової версії програми представлений трьома тематичними вкладками для здійснення різних операцій. Центральна під назвою Pay містить інструменти для платежів і переказів, ліва (Explore) виводить на екран актуальні знижки та інші комерційні пропозиції, а праворуч розмістилася вкладка Insights, на якій можна ознайомитися з балансом, станом підключеного до сервісу банківського рахунку та фінансовою аналітикою.

Читайте також:  Шахраї продають доступ до інтернету Ілона Маска за біткоїни

Google Pay

Крім того, платіжні квитанції, що направляються на пов’язану з обліковим записом Google адресу електронної пошти, будуть автоматично зберігатися в хмарному сховищі «Google Фото» і скануватися для подальшої оплати прямо в додатку. Дещо змінився і дизайн меню оплати за допомогою NFC — тепер у верхній частині головного екрану можна вибрати банківську, подарункову або дисконтну карту зі списку прив’язаних до аккаунту.

Варто відзначити, що оновлений сервіс Google Pay буде доступний тільки на одному мобільному пристрої, навіть якщо у користувача є кілька смартфонів, прив’язаних до одного облікового запису. При зміні основного пристрою доведеться проводити процедуру настройки з нуля. При цьому базова функція NFC-платежів як і раніше буде працювати на будь-якому гаджеті.

Читайте також:  Новий матеріал утилізує СО2 і виробляє енергію

Google Pay

Нова версія програми Google Pay вже доступна користувачам в США і найближчим часом повинна запуститися в інших регіонах.

Джерело: 9to5google.com