Технології

YouTube придумав новий спосіб заробітку на рекламі, який не сподобався блогерам

YouTube

Керівництво найбільшого відеохостингу YouTube оголосило про оновлення політики використання сервісу авторами відеоконтенту. Прочитавши десятки сторінок, цікаві користувачі прийшли до висновку, що Google планує показувати рекламу практично в будь-яких відеороликах, навіть якщо їх автори про це не просили.

Згідно з оновленими правилами, YouTube планує інтегрувати в відеоматеріали рекламу навіть в тому випадку, якщо автор відео не бере участі в партнерській програмі і не монетизує свій контент. На цих роликах, як зазначають блогери, заробляти буде сам майданчик. Представники сервісу відзначили, що така зміна пов’язана з постійними інвестиціями та розвитком сервісу.

Нововведення вже актуальне для США, а з середини 2021 року діятиме по всьому світу. Незважаючи на обурення блогерів, які публікують негативні коментарі в Twitter на адресу керівництва YouTube, представники сервісу продовжують посилатися на зміни в політиці обслуговування, відзначаючи, що нічого поганого, на їхню думку, в нововведенні немає.

Читайте також:  Dyson готує революцію на ринку зубних щіток

Джерело: mashable.com