Авто

Mitsubishi вивела на ринок кросовер із витратою пального 1,8 л/100 км

Mitsubishi Eclipse Cross 2021

Компанія Mitsubishi виводить на ринок оновлений кросовер Eclipse Cross. Новинка була представлена минулого місяця, і її головною особливістю стало додавання до гамми плагін-гібридної версії, яка витрачає всього 1,8 л пального на 100 км і проїжджає на одній електротязі 54 км.

Mitsubishi Eclipse Cross Plug-in Hybrid успадкував силову установку від Outlannder PHEV, пише autobild.de. До її складу входить 2,4-літровий бензиновий двигун, пара електомоторів і батарея ємністю 13,8 кВт-год. Загальна потужність – 224 к.с.

Читайте також:  Пожежні свідомо знищили новий Ford Mustang Shelby GT500

Mitsubishi Eclipse Cross 2021

Крім “розеточного” варіанту в оновленого Eclipse Cross є і бензинова версія – з 1,5-літровим турмоботом на 150 к.с.

Mitsubishi Eclipse Cross 2021

Зовні новинка відрізняється від дореформеного “Екліпа” зміненою “кормою” – з’явилися нові ліхтарі, перероблена кришка багажника і заднє скло нової конструкції, що позитивно позначилося на огляді. Спереду прописалася оновлена світлодіодна оптика.

Mitsubishi Eclipse Cross 2021

Усередині також не обійшлося без нововведень: з’явився новий 8,0-дюймовий дисплей мультимедіа та інший блок регуляторів налаштувань. Водночас матеріали оздоблення стали якіснішими, а обсяг багажника виріс на 18 відсотків з 378 до 405 літрів.

Першим ринком Mitsubishi Eclipse Cross стали країни Океанії, продаж там уже почався. А ось у Європі новинка з’явиться на початку 2021 року.

1 коментар

Залишити коментар