Суспільство

Ілон Маск став третім в списку найбагатших людей і майже наздогнав Білла Гейтса

Ілон Маск

Глава американської компанії Tesla Ілон Маск увійшов до трійки найбагатших людей планети в рейтингу, складеному Bloomberg. Від другого місця, яке займає мультимільярдер Білл Гейтс, його відокремлюють тільки 8 мільярдів доларів.

Стан Маска збільшився на 10,2 мільярда доларів в середу після того, як вартість акцій Tesla зросла на 10 відсотків на підставі рейтингу Morgan Stanley.

Перед цим, у вівторок, його капітал виріс ще на 7,6 мільярдів доларів. Причиною також стала Tesla, що вступила в фондовий індекс S&P 500 – в нього включено 505 торгованих на фондових біржах США компаній, що мають найбільшу капіталізацію.

Читайте також:  Ілон Маск намір встановити свої закони на території марсіанської колонії

Таким чином, статок Маска злетів до 120 мільярдів доларів, що забезпечило йому третє місце в рейтингу мільярдерів Bloomberg. Колишньому главі корпорації Microsoft Біллу Гейтсу, який два десятки років тримався на вершині списку, він поступається тільки 8 мільярдів доларів.

Від лідера рейтингу, глави Amazon Джеффа Безоса, Маска відділяє куди більша сума – статок Безоса оцінюється в 183 мільярди доларів.

Однак не виключено, що в майбутньому вдасться наздогнати і його, так як за темпами зростання капіталу Маск обганяє всіх учасників списку. З початку нинішнього року його статки зросли на 92,4 мільярда доларів.

Різке зростання добробуту американського бізнесмена здебільшого забезпечує Tesla. У червні капіталізація виробника електрокарів досягла 190 мільярдів доларів, що зробило його найдорожчим автомобільним брендом у світі. На сьогоднішній день вартість акцій Tesla оцінюється в 461 мільярд доларів.

Залишити коментар