Авто

Renault випустить семимісцевий кросовер на базі Sandero

CMF-B

Renault Group готує нову модель: семимісний кросовер на базі Sandero, який буде випускатися під маркою Dacia, повідомляє видання Largus.fr. кодова назва проекту-RJI.

В основу новинки ляже платформа CMF-B, на якій базується Sandero і Logan третього покоління, представлені у вересні цього року. Довжина кросовера складе приблизно 4,5 метра проти чотирьох метрів у «Сандеро», за цим параметром він перевершить навіть Duster (4,3 метра). У гаму двигунів увійдуть бензинові агрегати 1.0 TCe (100 і 120 кінських сил) і 1.3 TCe (140 і 160 сил), причому останній отримає електричну надбудову у вигляді 12-вольтного стартер-генератора.

Не виключається і поява підзаряджається гібрида c установкою на базі 90-сильного бензинового мотора 1.6 і 40-сильного електродвигуна, запозиченої у Renault Clio. Однак з метою економії кросоверу не дістанеться система рекуперативного гальмування.

Очікується, що модель представлять влітку 2021 року, а на конвеєр вона встане восени. Виробництво налагодять на заводі Dacia в Румунії, де вже збирають сімейство Logan, Sandero, Duster і Dokker. Останній, у свою чергу, знімуть з продажу і наступника у нього не буде.