Політика

Кабмін напрацює законопроект про ведення бізнесу за жорсткого карантину

Денис Шмигаль

Уряд готує для українського бізнесу законодавчі стимули на випадок введення жорсткого карантину в країні, повідомляють у Кабміні.

До кінця тижня Кабмін напрацює чернетку законопроекту щодо полегшення ведення бізнесу в Україні в період жорсткого карантину, повідомив глава уряду Денис Шмигаль під час відеоконференції з президентом Володимиром Зеленським. Про це в середу, 18 листопада, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Під час бесіди Шмигаль зазначив, що на наступному тижні після консультацій з підприємцями законопроект можна буде подавати на розгляд парламенту.

Читайте також:  Більшу частину митників треба замінити - Рябікін

У свою чергу президент сказав, що такий законопроект Офіс президента може направити в парламент як невідкладний. Головна умова – він повинен бути узгоджений з бізнес-середовищем.

“До п’ятниці треба підготувати драфт цього законопроекту, це дуже важливо, щоб усе прискорити. І можемо його подавати як невідкладний від президента. Формат, у якому подавати, передбачає, щоб законопроект був узгоджений і було однакове розуміння і в комітеті, і в Міністерстві фінансів, і, найголовніше, – у людей. Саме у людей, яким зараз дуже складно”, – зазначив Зеленський.