Технології

Google збільшила продуктивність і енергоефективність Chrome

Google Chrome

Компанія Google випустила велике оновлення для фірмового браузера Chrome. За запевненням розробників, завдяки безлічі внутрішніх змін додаток стало значно швидше відкривати вкладки і набагато менше навантажувати процесор, збільшуючи автономність ноутбуків.

Представники компанії відзначили, що в новій версії браузера відкрита вкладка отримує пріоритет над фоновими, завдяки чому навантаження на CPU може бути скорочено до п’яти разів.

Це дозволить лептопу з встановленим Chrome працювати в середньому на 1,25 години довше в режимі веб-серфінгу. Нове рішення не позначиться на відтворенні музики у фонових вкладках і отриманні повідомлень.

Читайте також:  У Windows 11 знайдена функція збільшення автономності ноутбуків

Google Chrome

Google також повідомила, що оновлений браузер став запускатися на 25% швидше, а швидкість відкриття нових вкладок зросла на 7% в порівнянні з попередньою версією. У числі інших нововведень – функція пошуку по вкладках і можливість оновлення налаштувань браузера прямо з адресного рядка.

Крім того, в додатку з’явиться нова вкладка з картками, що дозволяють планувати свою роботу і швидко переходити до пов’язаного з ними контенту в Інтернеті.

Нова версія Chrome вже доступна користувачам у більшості регіонів. Детальніше ознайомитися зі списком нововведень можна в офіційному блозі компанії.

Джерело: theverge.com