Технології

Nokia, Elisa і Qualcomm встановили рекорд швидкості 5G

Qualcomm Snapdragon X55 5g

Об’єднавшись в консорціум, Nokia, телекомунікаційний оператор Elisa і чіпмейкер Qualcomm зуміли встановити рекорд швидкості в мережах п’ятого покоління. За заявою представників компаній, високі швидкості в 5G будуть доступні вже в 2021 році.

Тестування проходило в одному з флагманських магазинів оператора Elisa в Гельсінкі. В ході випробувань використовувалися спільні технології Nokia і Qualcomm. Базова станція була побудована на двох радіостанціях Nokia AirScale з частотою 800 МГц при використанні міліметрового діапазону 5G на частоті 26 ГГц.

Читайте також:  Rocket Lab успішно запустила свою альтернативу ракетам Ілона Маска [ВІДЕО]

До мережі підключили два 5g-смартфона з RF-системою і модемами Qualcomm Snapdragon X55 5g, а також антенними модулями Qualcomm QTM525 mmwave другого покоління. Пікова швидкість кожного смартфона досягла 4 Гбіт/с, а загальна швидкість обслуговування двох пристроїв 5g mmWave, підключених одночасно, склала 8 Гбіт / с.

У перспективі використання 5G-мереж з такою високою пропускною здатністю дозволить реалізувати роботу VR – і AR-додатків, стрімінг 4K-контенту і онлайн-геймінг в будь-якій точці країни.

Експеримент Nokia, Elisa і Qualcomm дозволив розкрити потенціал міліметрового діапазону 5G і продемонстрував максимальні швидкості передачі даних.

Джерело: globenewswire.com

Залишити коментар