Авто

Volkswagen хоче замінити семимісний Tiguan новою моделлю

Volkswagen Tayron

Компанія Volkswagen планує вивести на європейський ринок нову модель-кросовер Tayron, поки доступний тільки в Китаї. За даними Automotive News Europe, у розпорядженні якого опинився внутрішній документ Volkswagen, новинка може витіснити з модельного ряду марки довгобазний Tiguan Allspace.

Судячи з документа, великий семимісний кросовер Tayron, побудований на базі Tiguan, збиратимуть для Європи на заводі в німецькому Вольфсбурзі. Документ, в якому також згадується можливий висновок з ринку Tiguan Allspace, був направлений співробітникам заводу.

Ймовірно, новинка не буде точною копією “Тайрона” і отримає ряд особливостей для європейського ринку за прикладом китайського Tharu, який у версії для США перетворили в Taos.

Читайте також:  Популярний фургон Ford Transit отримав електричну версію

Виробництво нової моделі за планом стартує в 2024 році – до цього часу Китайський Tayron може змінити покоління. Отже, базою для європейської версії стане “свіжий” кросовер.

У виданні припускають, що рішення вивести Tayron на європейський ринок продиктоване бажанням зайняти нішу між Tiguan і Touareg окремою моделлю. Крім цього, Tiguan Allspace доводиться возити з Мексики, тоді як виробництво Tayron в Німеччині дозволить заощадити на логістиці.

У липні у “Тайрона” з’явилася купеподібна версія – Volkswagen Tayron X, який випускається спільним підприємством FAW-Volkswagen в Китаї. Крос-купе оснащується 2,0-літрової «турбочетвіркою» в двох варіантах форсування: 186 і 220 кінських сил. Першому варіанту покладено передній привід, більш потужному-повний 4Motion.

Залишити коментар