Авто

Ford додав до переліку опцій F-150 крісла-ліжка

Max Recline Seats

Компанія Ford в деталях розповіла про нові крісла, які у вигляді опції пропонують для пікапів F – 150 2021 модельного року у виконаннях King Ranch, Platinum і Limited. На них виробником оформлені п’ять патентів. Крісла розкладаються майже на 180 градусів, перетворюючись в «ліжко», що оцінять ті, кому доводиться часто відпочивати в дорозі або в перервах між роботою.

Сидіння Max Recline Seats коштують 340 доларів (9520 гривень). У них немає додаткових сервоприводів, тільки простий механізм, завдяки якому крісла можна розкласти на 180 градусів, підняти подушку на 89 міліметрів і зрушити вперед спинку для кращої підтримки шиї. Дизайн і процес трансформації сидінь захищені п’ятьма патентами, і як сподіваються в компанії, покупці високо оцінять їх ефективність.

Читайте також:  Розроблено систему, яка може завдати серйозного удару по перекупниках авто

Max Recline Seats

Поява нової опції – заслуга команди інженерів, що відповідають за комфорт. Їх “польові дослідження”, результатом яких ставали сотні відеоматеріалів і тисячі фотографій, що демонструють, як власники F-150 борються з “больовими точками” машини, і стали поштовхом до розробки нового обладнання. Причому спочатку були створені тестові зразки крісел з клею і пінопласту, і тільки після опрацювання дизайну фордовці сконструювали повністю робочий металевий прототип.

Таким же чином у Ford F – 150 з’явилися і інші «фішки». Наприклад, набір розеток Pro Power Onboard, який перетворює пікап в пересувний генератор потужністю до 7,2 кіловата, або дверцята вантажної платформи з лінійкою, тримачем для смартфона, підсклянником і скобами для фіксації вантажу.

Читайте також:  Mercedes-AMG побив рекорд Porsche на Нюрбургринзі

Тим часом найдешевший Ford F-150 до якого можна замовити опцію Max Recline Seats коштує 57 525 доларів, що еквівалентно 1,6 мільйона гривень. А найдорожчий варіант – F-150 Limited-обійдеться вже в 71 920 доларів (2 мільйона гривень).

Джерело: Foxnews