Суспільство

У ПАР з’явиться найбільший природоохоронний об’єкт в світі

Noah’s Ark

На півночі-східному узбережжі ПАР з’явиться справжній Ноїв ковчег. Британські підприємці Річард і Хейн Принслу-Курсон займаються розробкою заповідника Noah’s Ark, який займе площу в 100 квадратних кілометрів.

Сучасний парк охорони тварин і навколишнього середовища буде розташовуватися в провінції Квазулу-Натала в ПАР. Для того щоб проект став реальністю, брати Прінслу-Курсон планує зібрати 5 мільярдів фунтів стерлінгів на своїй краунфаундинговій платформі. Вони не збираються приймати великі суми від державних організацій, так як вважають, що збір коштів від простих людей дозволить громадськості відчути спільну відповідальність за проект. Зараз команда, що працює над Noah’s Ark, вже має певні кошти і знаходиться в ПАР для попередніх робіт.

Читайте також:  У МОЗ озвучили дані щодо вакцинації медиків

Такі астрономічні суми необхідні для розробки і будівництва найбільшого акваріума в світі, геодезичних куполів зі штучним середовищем проживання (від тропіків до Антарктиди), а також оснащення парку найсучаснішими технологіями для захисту тварин.

Noah’s Ark буде складатися з двох частин: парку з охоронюваною і природним середовищем проживання для тварин і комплексу для відвідувачів і наукових співробітників площею 12 квадратних кілометрів.

Після будівництва автори проекту планують поповнити парк тваринами, занесеними в список зникаючих видів, і створити ефективні програми розмноження, щоб виключити ймовірність їх зникнення. Вони також кажуть, що в комплексі планується проводити дослідження, спрямовані на збільшення приросту популяції зникаючих видів.

Читайте також:  В Україні зробили понад 19 млн COVID-щеплень

На даний момент Noah’s Ark являє собою один з найбільш амбітних природоохоронних проектів в історії людства. Його розвиток і майбутнє будівництво підтримується кількома племінними народами Африки. І вже зараз за творцями спостерігає знімальна група, яка планує зняти документальний серіал про будівництво парку.