Технології

MediaTek купує частину бізнесу Intel за $ 85 мільйонів

MediaTek

Великий виробник мобільних платформ MediaTek заявив про покупку підрозділу Intel під назвою Enpirion Power Solutions, що спеціалізується на виробництві контролерів управління живленням для електронних пристроїв.

Очікується, що угода, яку оцінили в $85 мільйонів, буде завершена до кінця року, і зміцнить позиції чіпмейкера на мобільному ринку, дозволивши йому розширити асортимент фірмової продукції.

За даними галузевих аналітиків, поглинувши Intel Enpirion Power Solutions, тайванська компанія отримає можливість оснащувати свої мобільні платформи, ПЛІС, інтегральні схеми та іншу продукцію високоефективними рішеннями по частині живлення.

Читайте також:  Ілон Маск збирається ігнорувати земні закони на Марсі

Керівництво MediaTek, у свою чергу, переконане в тому, що придбання такого вагомого підрозділу Intel посприяє зміцненню конкурентоспроможності та ефективності всього бізнесу компанії.

За даними інсайдерів, ще однією причиною зацікавленості MediaTek в поліпшенні власних контролерів управління живленням стало надходження великого замовлення від Google на інтеграцію лінійки продуктів Intel Enpirion.

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар