Авто

MINI показала перше зображення власного мінівена

MINI Vision Urbanaut

Компанія MINI опублікувала тизер нового концепту, що отримав назву Vision Urbanaut – і він не схожий ні на одну з колишніх моделей марки. Слово Vision в імені говорить, що перед нами “бачення майбутнього”, можливо, не такого далекого, як здається на перший погляд.

MINI Vision Urbanaut – це компактвен, загальними пропорціями схожий на шаттл американського стартапу Canoo. Розставлені по кутах кузова колеса натякають на його електричну природу, а слова urban oasis в описі — на трансформований салон. Ідея перетворювати простір відповідно до потреб власника або користувача (якщо мова йде про каршерінг) не нова, але з розвитком автопілотних систем її можна буде вивести на новий рівень, вважають виробники.

Читайте також:  Яку машину можна купити в Україні замість Skoda Octavia

Непрямим підтвердженням цієї концепції є і тизерні зображення новинки. На них можна побачити салон машини, стилізований під лаундж-зону. Втім, поки неясно, віщує концепт серійну модель, або все ж являє собою вільну фантазію на тему міської мобільності майбутнього. Подробиці стануть відомі завтра.

Що стосується Canoo, то фірма збирається поширювати свій однооб’ємник тільки за передплатою. Першими машину зможуть випробувати жителі США і Китаю вже в наступному році. Платформа шаттла – став традиційним для електричних моделей “скейтборд”, в якому розміщена вся електроніка і навіть кліматична установка, — доповнена каркасно-панельним кузовом з термопластика з повністю прозорим куполом кабіни.

Читайте також:  В автомобілях Jaguar і Land Rover з'явиться система очищення повітря із захистом від коронавірусу

Джерело: motor1